0 212 572 33 33 [email protected]

Teknik Servis

GÜVEN

Verileriniz Bizim

İçin Değerlidir

Adresinizde veya servisimizde teknik servis ve bakım hizmeti

Teknik Danışmanlık

Kurulum

Bilgisayar Tamiri

Laptop Tamiri

Virüs Temizleme

Yükseltme (Upgrate)

Veri Kurtarma

Yazılım Yükleme

Bakım

TEKNİK SERVİS HAKKINDA

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgisayarımda özel / özel bilgiler var. Size güvenebilir miyim?

Bilgisayarınızı sizin nezaretinizde tamir edebiliriz. Personelimize müşteri mahremiyetine saygı eğitimleri veriyoruz, sözleşme yapıyoruz. 

Hangi Markaların Yetkili Servisisiniz?

Şirketimiz Exper, Asus, MSI, Viewsonic, Panasonic, Epson, Acer ve Wacom markalarının ONAYLI, SÖZLEŞMELİ, YETKİLİ servisidir.

Garantili onarım yapıyor musunuz?

Yetkili servisi olduğumuz markaların onarımını garanti dahilinde yapıyoruz. Garanti harici onarımlarda kullandığımız parçalar 1 yıl, işçiliğimiz 3 ay garantilidir.

Teknik Servis hangi gün ve saatlerde hizmet veriyor?

Hafta içi 09:00-19:00 – Cumartesi, 09:00-14:00 Pazar günü ve resmi tatillerde kapalıyız. Acil durumlarda çalışma saatleri dışında da iletişime geçebilirsiniz.

Teknik servisinize Cihaz teslimi ve iade alma aşamaları nelerdir?

Arızalı ürün servisimize ulaştırdıktan sonra ilk kayıtları yapılır. 2 nüsha Teknik Servis Formu çıkarılıp bir nüshası müşteriye verilir. Servisimizde ilk arıza tespiti ve ücretlendirme yapıldıktan sonra size SMS veya Whatsapp ile bilgi verilir. Bu yüzden lütfen mutlaka cep telefonu numaranızı belirtiniz. Onay alındıktan sonra onarıma başlanır. İşlem bittikten sonra tekrar SMS veya Whatsapp ile bilgi verilir.

Teknik servis süreciniz nasıl işliyor?

Arızalı ürününüz servisimize geldiğinde öncelikle ilgili personelimiz size muhtemel arıza ve yaklaşık maliyet konusunda bilgi verir. Cihazınızı öncelikle detaylı temizlik ve etiketleme işleminden geçirdikten sonra 300 TL den az tutan onarımlar için onay almadan işleminiz yapılır.  300 TL yi geçen onarımlarda telefonla aranarak bu işlemle ilgili bilgi veriyor, onay alıyoruz. Verilen fiyatı kabul etmeniz durumunda parça temin ederek ürününüz tamir ediyoruz.  Ürün tamir edildikten sonra minimum 1 saat süreyle teste tabi tutuyoruz. Hazır olduğunda bilgi veriyoruz.

Marka Bağımsız Servis veriyor musunuz?

Profesyonel teknik servis hizmetimiz 1997’den beri marka/model ayırt etmeksizin arızalı olan tüm bilgisayar ve Elektronik cihazlara servis vermekteyiz.

Hangi ürünler için teknik servis hizmeti sunuyorsunuz?

Teknik servisimizde bilgisayar, notebook, lcd monitör, lcd tv, led tv, plazma tv, projeksiyon cihazları, server bilgisayarlar, work station bilgisayarlar, güvenlik kameraları, lazer yazıcı, mürekkep püskürltmeli yazıcı, çok fonksiyonlu yazıcı, nokta vuruşlu yazıcı, pos ve slip yazıcılar, Kamera Kayıt cihazları, tarayıcılar, başta olmak üzere diğer elektronik ürünlerin teknik servis tamir ve bakım hizmetleri verilmektedir.

GEZİCİ SERVİSİNİZ VAR MI?

Evet var. Bize ulaşmanız yeterlidir. İster arayın, ister mail atın. Hemen gezici, tam donanımla aracımız ve profesyonel teknisyenimiz bulunduğunuz konuma ulaşacaktır.